Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy szerezzek pénzt?

Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
Hogy szerezzen pénzt a nyári szünetben egy 13 éves lány? Nagyon kéne a pénz, de diákmunka csak később lehet. Hogy szerezzek pénzt?

2014. ápr. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ahelyett hogy 10.000x feltennétek még újra és újra ezt a kérdést nem tennétek meg hogy leültök a kis seggetekre és bele nyugszotok, hogy 13 évesen még nem-igen adatik meg az embernek hogy pénzt tudjon keresni?
2014. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul minden második kérdés ezzel foglalkozik, főleg tavasszal...

Amikor feltetted a kérdést, el kellett fogadnod, hogy nincs már hasonló kérdés az oldalon. Hát, nem szép dolog 13 évesen hazudni.

Vedd a fáradságot és olvass vissza!

2014. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 brigi0202 válasza:

Már ne is haragudjatok.. ő egy kérdést tett fel, amiben megkérdezte, hogy tudna-e valaki segíteni.

Én pont ugyanebben a cipőben járok: 13 éves lány vagyok és próbálok valami "munkát" szerezni.

De sajnos tényleg ez van, mivel az ember 13 éves korban kamaszodik, és ha most egy tinink éppen olyanja van, csak szórakozásból elb*ssza az egészet...

Sajnos a 13-15 évesek többsége felelőtlen, lusta vagy megbízhatatlan(vannak kivételek).

És most lehet mondani hogy leírnak minden 13-15 évest valamilyennek, de nem tudnak szelektálni, hacsak nem minden jelentkezőt meginterjúvolnak.

Azt meg nem fogják megcsinálni.

Sajnos ez van, én sem örülök hogy leírnak valamilyennek..

Próbálj meg esetleg az osztálytársaidtól kérdezgetni, szüleidet, hogy kérdezzenek rá valahol..

Nem tudom, hogy van-e még ilyen "szedd magad" cucc, de szerintem még oda mehetnél.

Nézz körül, biztos lesz valami! :)

2014. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mondtam már!Állj ki a sarokra!mâs megoldás nincs..
2014. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 brigi0202 válasza:
Gratulálok.. ez aztán a biztatás -.-
2014. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!