Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lesznek a vámosok 2-3...

Hogyan lesznek a vámosok 2-3 év alatt milliomosok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 18:35
1 2
 11/14 Resi válasza:
Ahogy írta szomszed74 nevű felhasználó, M.o-n nagy a korrupció szerintem ezzel mindent elmondtam :)
2014. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nekem is mondták, hogy ismernek olyat, akinek az apja vámtiszt... a raktárban senki sem ellenöriz, úgyhogy azt visznek haza (persze csak 2-3 hét elteltével), amit akarnak... az egyik gyerek például így szerzett GDDR6-os (igen, 6-os) videókártyát...
2014. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Csak név nélkül 2 dolgot.

1: Amit a tvben leadnak,hogy égetik a cigit,meg a ruhákat,az a töredéke a lefoglalt áruknak...lehet továbbmenni a gondolataidban.

2:Vettem nagyon olcsón Devergo pulcsit,nadrágot,pólót,kabátot egy havertól,vállig állította,hogy egy vámos barátja hordja neki :D erről ennyit....Amiket leírtak a tisztességes vámosokról,meg hogy nem játszana az állásával...HAHA ébredj fel ember,ez magyarország :D

2014. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 katalinakandracova válasza:
sehogy mert nem milliomosak..
2014. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!