Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztonsagi or vagyok, szeretne...

Biztonsagi or vagyok, szeretnek mashol elhelyezkedni. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

23/F

Csak a vagyonor papirom van meg,de szeretnek emberi munkat...tudjatok reggel felkelni es estefele hazamenni...mint az atlag emberek,ahol legalabb szabadsag van,ha tappenz nem is...

En a hegesztesre gondoltam,avagy cnc-re...szoval valami "szaki" munka hogy ertsek is valamihez mielott lebutulok itt es persze amivel azert min. 110 ezer ft netto korul lehet is keresni,hogy ne haljak ehen.

idovel tovabbtanulni is szeretnek(erettsegi stb) de elotte jolenne valamihez erteni hatha azon a vonalon mennek tovabb es a vegen pl hegesztomernok lehetnek...


2014. ápr. 29. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
8 általánosod van?Elég jó szakmákat lehet azzal is tanulni.A hegesztőhöz nem kell érettségi,munkaügyi központban érdeklődj,ott szokott is indulni.Meg sok más férfiasabb szakma is.
2014. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!