Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországba kell munkavállal...

Németországba kell munkavállalási és tartózkodási engedély?

Figyelt kérdés

Olvastam egy álláshirdetést, ami Németországba szól, de angolul volt írva és ez volt benne:


"A valid work and residence permit is required prior to commencement of employment."


Azaz, hogy érvényes munka és tartózkodási engedély szükséges a munkához.


Na most kérem tisztelettel én EU állampolgár vagyok, akkor nekem is kell? Vagy ez mi?



2014. ápr. 30. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. májustól NEM KELL MUNKAVÁLLALÁSI engedély!
2014. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Mi a helyzet a tartózkodással? Ahhoz kell engedély? Akkor minek írták oda? Lehet, hogy valaki az Unión kívülről jelentkezik?

2014. ápr. 30. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hónapnál többet vagy kinn, akkor be kell jelentkezned, de semmi több.
2014. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, kösz.
2014. ápr. 30. 20:34
 5/5 anonim válasza:
Lakcim kell minden fele keppen ugy mint otthon. Ami nagyon nehez.Utana kell melot keresni, de az egezsegugyi bejelenkezest nem tudom pontosan.Nagyon fontos dolog! Kocsival jossz ki akkor minnel hamarabb az eves auto dijat fizesd ki mert amugy komoly birsagra szamithatol.Evi 100 eu kb ha csak nem egy 6000 kobcentis a motor :)
2014. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!