Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy ECDL vizsgával...

Szerintetek egy ECDL vizsgával előbb találnék munkát?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan tisztában vagyok azzal, hogy önmagában ez nem ér semmit, és a megszerezhető tudás nem eget rengető, de most lehetőségem lenne rá, hogy letegyem. Számítana valamennyit?

2014. ápr. 30. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sokat számít! ecdl vizsga anyagát egy mezei titkárnő is tudja!
2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

"nem sokat számít! ecdl vizsga anyagát egy mezei titkárnő is tudja!"


Azért azt megnézném, hogy hogyan hoz létre egy elsődleges kulcsot ez a mezei titkárnő Accessben.

2014. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Azért azt megnézném, hogy hogyan hoz létre egy elsődleges kulcsot ez a mezei titkárnő Accessben."


Igen, ez igaz, de ennek ellenére az ECDL megléte a munkaerőpiacon nem jelent előnyt. Ha megvan, akkor megvan, de előnynek nem nevezhető, nem kap előbb állást az, aki rendelkezik vele!

2014. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Igen, ez igaz, de ennek ellenére az ECDL megléte a munkaerőpiacon nem jelent előnyt. Ha megvan, akkor megvan, de előnynek nem nevezhető, nem kap előbb állást az, aki rendelkezik vele!"


Biztos, hogy nem fog vele előbb munkát találni, viszont a tanulás még mindig jobb befektetés mintha valamilyen káros szenvedélyre költenéd a pénzt, mindig van újat tanulni, és végső soron, az önéletrajzodban is jobban mutat, én biztos figyelembe venném ha alkalmaznék irodára munkatársat, hogy rendelkezik e ezen képességekkel.

2014. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Maga az ECDL vizsga nem számít a felvételnél, viszont nem 1 olyan állásinterviewról tudok, ahol konkrétan Excel feladatot kellett megoldani (elég alap szintűt, de akkor is). Ha megcsinálod az ECDL-t, ilyen helyzetben egyáltalán nem lesz miért aggódni, menni fog alap szinten a Word, Excel, Powerpoint, ezek bármilyen irodai munkánál előjöhetnek.


Szóval nem garantál egyáltalán munkát, de ha van lehetőséged, és nem nagyon megterhelő anyagilag/időileg, akkor szerintem érdemes letenni, könnyen adódhat olyan helyzet, ahol ez nagyon hasznos lesz.

(Akár egyébként magadnak is, én szoktam magamnak Excelben számolgatni mindenfélét.)

2014. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mivel keményfedeles, ezért még popsitörlésre se alkalmas. Felesleges pénzkidobás, meg időpazarlás.


A helyzet komolyságát mutatja, hogy nekünk majdnem mind a hét modulvizsgán ugyanaz a tanár volt, ha megkérdezted hogy itt vagy itt mit kell csinálni, megcsinálta helyetted. Ha 20 feladatból 20-szor kérdeztél rá, akkor megcsinálta helyetted a vizsgát. Már ha bent volt a terembe... Nincs munkáltató, akit érdekelné.

2014. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!