Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövő héten kezdek a SPARban,...

Jövő héten kezdek a SPARban, mint pénztáros. Mennyire nehéz megtanulni a dolgokat? (Bővebben kifejtettem kérdéseimet. )

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ez mennyire bonyolult dolog? Raktári munkára mentem volna, de a főnöknő pénztárost keresett éppen, én pedig nem mondtam nemet, 1.5 éve kerestem munkát és szerencsére semmilyen végzettséget nem is igényel a munka. (Kereskedelmi az persze előny.) Könnyen betanulható? 6 órás munkaidőm lesz, de eddig csak rosszat olvastam a SPARról, valamint erről a munkakörröl. Még egy olyan kérdésem is lenne, hogy végig ott kell ülni, vagy árut is feltölteni és így tovább? A hölgy szerint olyan nincs náluk, hogy raktári munkás, mert mindenki csinál mindent. Ez mondjuk fura nettó 90.000 Ft-ért.

2014. máj. 1. 00:00
 1/6 Nosco ***** válasza:
Az, hogy 6 órára lettél felvéve még nem jelenti, hogy 6 órát is fogsz dolgozni. Erre készüljél fel. Könnyen meg lehet tanulni ha jó tanàrod van.
2014. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha külön végzettséget nem igényel, akkor nehéz már nem lehet.
2014. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6 óra, igen.. tudom hogy utána is ott kell még maradni, meg hogy elvileg a túlórát se fizetik ki rendesen. :/
2014. máj. 1. 14:16
 4/6 Nosco ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy utána ott kell maradni. Mivel heti 30 órát kell dolgoznod beoszthat úgy is a főnököd, hogy 2x12 óra és 1 nap 6 óra. Túlórák tényleg nincsenek kifizetve viszont ha nagyon sok lecsúszod.
2014. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az nagyon jó.. mondta, hogy 8 órásakat már felvett, engem 6 órába tudott. olyat nem említett egyáltalán, hogy betesz majd 12 órára. de most fogok kezdeni, csak nem ... -.-
2014. máj. 2. 21:32
 6/6 A kérdező kommentje:
félreolvastam, bocs :D arról még nem volt, 12 órásról, nem tudom lehet-e, majd kiderül
2014. máj. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!