Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a FREEJOBUK céggel kapcsolatban? Olyanok válasza érdekelne akik utaztak ki Angliába munkát vállalni a cég segítségével vagy hallottak róluk, hogyan teljesítették a beígért dolgokat.

Figyelt kérdés
. De a többiek tájékoztatására ha tudnak a leírtak alapján véleményt alkotni, mennyire lehetnek megbízhatók,eddig ez történt, ezek lettek lebeszélve: kaptam tájékoztatót, kiválasztottuk milyen munkakörben dolgoznánk, repjegyet kiküldtük nekik, kaptunk tel.számot kijönnek elénk a reptérre elvisznek a szállásunkra és ha ezt megtörtént ezután kell kauciót fizetni és pár nap után max egy héten belül intézik a munkát de ott kapunk szerződést a munkáltatótól előre nem küldenek. Kicsit kételkedtem erre azt mondta megbízhatok bennük ők a jutalékukat a szállás –és munkaadótól kapják ha elfoglaltuk a szállást és munkát

2014. máj. 1. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Facebookon a legtobben nem ilyen szepeket irnak roluk :)
2014. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az én véleményem tapasztalat alapján van ellenben a tietekkel, de ha tévedek akkor támaszd alá. Az iskola nem minden ez látszik. :D
2014. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kiscsaj69 válasza:

Ó milyen sok értelmiségi van itt! :) Mivel tesóm,az említett cég által ment ki,és én is szándékozom ki menni,ezért megalapozottan szólok hozzá,a dologhoz!

Engem is óva intettek,de nem a cégtől,vagy más cégektől,hisz nem is lenne rá szükség mivel értelem szerű mely cégek a kamu cégek,nem nehéz rájönni,inkább az ilyen szájhősöktől,mint egyesek!Többek között,az egyik korábbi megjegyzésből,miszerint átverés,mert hogy nem kell előre fizetni!Milyen értelmes!Köztudott,hogy leginkább azok gyanúsak,ahol előre kérnek pénzt,de ezek szerint,ez van akinek bonyolult!:)Mire alapozzátok,az állításotokat? Gondolom alátámasztani nem tudjátok,ez egy nagyon primitív,és korlátolt gondolkodásra vall!Hogy lehet valamiről bármit állítani,amíg nem tudod milyen?!Persze vannak olyanok,akiknek azért jár a szájuk,hogy ne legyen csukva,és azért okoskodnak,mert így azt hiszik okosak is,és fontosak,de ez már nem ehhez a témához tartozik,és nem ehhez a fórumhoz!Jaj a 23éves iq-lovagunknak meg csak annyit,hogy úgy mondtad a felsőfokú angolodat,mint ha legalábbis 5diplomád lenne :) Bár ez a megnyilvánulásod alapján,kétlem hogy ez bármin is változtatna,a te esetedben,szerintem te egy tapasztalatlan,kisgyerek lehetsz,aki szeretné magát fontosnak érezni,csak ahhoz nagyobbat kéne szólni mint egy vízipisztoly!Ha egyáltalán igaz amit állítasz!?Az én megalapozott,és tapasztalatból fakadó,véleményem,hogy ez a cég korrekt!Ha az ember átgondolja,teljesen racionális az egész!De szerintem,ez már azért is világos,mert nem kérnek előre semmit,akkor még is mivel,és hogyan vernének át?

2014. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!