Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 4/6 órás munkaidővel...

Ha 4/6 órás munkaidővel hirdetnek egy állást, az ténylegesen is annyi lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert hallok rémhíreket, hogy sose annyi az a 4-6 óra. Vannak valakinek tapasztalatai?
2014. máj. 1. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem annyi volt

de közalkalmazottként

máshol nem tudom mik mennek

2014. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lidlben 6 órásként rendre 12-13 órákat dolgoztam nap mint nap. Igaz ennek már 4 éve, bár sosem fogom elfelejteni.
2014. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez 100%-ban a munkahelytől és a munkakörtől függ, csak akkor fogod megtudni, ha odakerülsz.
2014. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, hog a 8 órás is 9-10 valójában, aztán vagy kifizetik, vagy lecsúsztatod, vagy egyik sem.

Általában az szokott menni, hogy 8 órát vagy többet dolgozol de csak 4-6-ra jelentenek be, így viszont nem 4-6 órában hirdetnék meg a pozíciót.

2014. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon általános tendencia, hogy egy ember 2 helyett dolgozik, így nem sok reményt látok.
2014. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!