Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó napot! Bölcsészettudományi...

Jó napot! Bölcsészettudományi Kar Magyar nyelv és irodalom szakon fejeztem, valamint Közgazdasági technikus a középiskolai végzettségem. Önök szerint milyen állásokat pályázhatok meg (sikerrel)?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A magyar nyelv és irodalom Bsc-képzés?
2014. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mester is megvan. Mivel Újvidéken, a Vajdaságban tanultam, nem tudom, Magyarországon hogy rövidítik.
2014. máj. 14. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:

hát fogós kérdés.. talán újságokhoz adhatsz be jelentkezést, vagy könyvkiadókhoz, könyvesboltokba, könyvtárakba. Magyarországon a középiskola nem számít sehol, csak az,hogy egyetemen mit végeztél, ergo közgázos munkákat ne nézegess, azokhoz is diplomásokat keresnek, akik közgázon végeztek.

esetleg tanári pálya felé továbbtanulhatsz

2014. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Msc

Nálunk ez már elegendő, hogy taníthassak, csak épp munkahely nincs. Most "Magyarországban" gondolkodom...

2014. máj. 14. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarorszgon viszont kevés az msc,hogy taníthass.kell tanári végzettség is
2014. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És arra hogy tehetek szert? Hol, hogy képezhetem tovább magam?
2014. máj. 15. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen (akár Szegeden az SZTE-n) kell tanári szakot végezni, de ha jól tudom, akkor csak két szakos tanárokat képeznek már, tehát kell választani egy másik szakot mellé és talán még különbözeti képzést kell csinálni mellé.
2014. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. máj. 16. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!