Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik pályát válasszam?...

Melyik pályát válasszam? Melyik iskolába menjek tovább?

Figyelt kérdés

13èves lány vagyok ès valami 500000 feletti állást szeretnèk!Tudom ez nagyon sok tanulással jár meg minden!

Gondolkoztam:ügyvèd

jogász

ügyèsz

ügyvezető

közgazdász állásokon.

Szerintetek melyik állás lenne a megfelelő ami nagyon jó fizet ès van rá kereset?Köszönöm előre! :)



#állás #fizetèsek
2014. máj. 14. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg pénzügy és informatika a legkeresettebb terület. Ezek mellett pedig mindenképpen érdemes két nyelvet jól beszélni, Európában az angol mellett a német a legfontosabb.


A lényeg az, hogy döntsd el mielőbb, mit szeretnél csinálni, és kezdj el vele hobbiszinten is foglalkozni. Ha nem is vagy benne tehetséges, a fiatal kortól megszerzett gyakorlati tapasztalat hatalmas előny lesz.


Sok sikert :)

2014. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiről én tudok az a légiirányító! Kezdőknek havi 350.000 ft 2-3 év után 700.000 ft-ot adnak! Igaz nagy is a felelősség hisz több ezer ember életéért felelsz minden nap! informatikusok keresnek sokat, meg a programozók. Amiket itt felsoroltál azoknak a szakmáknak fizetése kb 180.000-280.000 ft van. Függ attól, hogy hol vállalod el.
2014. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szolónak azért nincs igaz, mert én sok jogászt, közgazdászt ismerek 1 millió feletti fizetéssel...

Olyat csinálj, tanulj, amit egy életen át szeretni fogsz, mert csak akkor tudod olyan jól csinálni, hogy sok pénzt kapj érte. Nem napi 8 órát kell dolgozni..., és tenyleg jónak kell lenni a szakmádban ennyi pénzért.

Hisz tudjuk, hogy az ország 100 leggazdagabb embere között még pék is van...

2014. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2014. máj. 17. 05:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as nálunk nagyon sok jogász van, alig tudják eltartani magukat!
2014. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!