Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha nem fizetnek?

Mit tegyek ha nem fizetnek?

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy helyen de mikor megtudtam hogy 12 órás munkahelyen négy órára jelentenek be felmondtam és 15 nap alkalmin túl esett mert 19 napot dolgoztam le. 11 napot fizettek ki kezembe de mikor megemlítettem, hogy fel akarok mondani kifordultak magukból. De rábírtam őket, hogy fizessenek de nem akarnak számlára utalni csak személyesen átadni de tudom, hogy akkor megaláznának mert én egyedül megyek oda és ők meg többen vannak és a felmondás napján is megaláztak (szavakkal).

2014. máj. 16. 23:23
 1/1 Suzi57 válasza:
Akkor ne menjél egyedül. Biztos van valaki ismerősöd, aki szívesen elkísér. A pénzt nem szabad ott hagyni sehol, ez gyakorlati tapasztalatom. Nem kell vele foglalkozni mit mondanak, ami jár Neked összeg, azt meg kell kapnod!
2014. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!