Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központba be lehet...

Munkaügyi központba be lehet jelentkezni neten vagy telefonon? Vagy legalább időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Másfél éve nem dolgozom, pszichiátriai megbetegedéssel vagyok itthon. Táppénzjogom lejárt, munkaképességem nem állt helyre, bizottság előtt voltam, a határozat még nem jött meg, de a leszázalékolásra nincs esély, hisz rákos betegeket, amputáltakat küldenek vissza dolgozni.

Be kell jelentkeznem a Munkaügyi központba de képtelen vagyok. Kicsi, zárt hely, rengeteg ember, bennem meg halálfélelem, pánik, fuldoklás, hányinger, menekülési kényszer. Egyszerűen el kellett jönntünk. Nem bírtam ki. :(

Vajon neten, telefonon be lehet jelentkezni? Vagy legalább időpontot kérni? Vagy mit tudok csinálni?

Légyszi, ne azt írjátok, h szedjem össze magam, meg fejben dől el. Mert sajnos nem megy. :( Másfél éve. nem megy



2014. máj. 19. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bejelentkezésnél be kell mutatni dokumentumokat, valamint alá kell írni lapokat. Személyesen történik. Időpontot szerintem kérhetsz telefonon.
2014. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az elso alkalomra nem lehet időpontot kérni. Próbáld meg, hogy nyitásra mész oda.
2014. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Be tudsz jelentkezni online.

Ha online nyújtod be a regisztrációs igényed, akkor válasz e-mailben kapsz egy időpontot amikor meg kell jelenned a munkügyiben. Azt is megírják, hogy miket vigyél magaddal.

A személyes regisztráció után a továbbiakban jelentkezhetsz online.

Itt a link hozzá: [link]

2014. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez hatalmas segítség volt, elküldtem az e-mailt!
2014. máj. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!