Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékesítői állásnál, hogy...

Értékesítői állásnál, hogy hogy nincs jutalék? Nem kevés a fizetés egy kicsit?

Figyelt kérdés

Még csak fejvadásszal volt az interjú, de gyorsan kiderült melyik cégről van szó. A fizetési igényemet én jutalékkal együtt bruttó 600-650 e Ftra mondtam, év végi bónuszokkal együtt. Azt mondta a hölgy, hogy itt nincs jutalék, hanem havi fix van, bruttó 400 e, havi 20.000 ft magánnyugdíj, plusz 1-2 havi fizu év végén. Ja és a cégesautót, telefont, laptopot úgy említette, mint bérkiegészítés... Itt egy kicsit mosolyogtam. :)

Szerintem egy kicsit kevés a fizetés, és nem értem miért nincs jutalék. Jelenleg is értékesítő vagyok, és ott a jutalék miatt éri meg csak igazán dolgozni.



2014. máj. 19. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
nagy építőipari cégről van szó.
2014. máj. 19. 18:28
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki,hogy ennyi pénzt és juttatást kapsz. más álmodni se mer céges autóról,vagy magánnyugdíjpénztárról,vagy akár ennyi fizetésről
2014. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van olyan cég, ahol van jutalék és van, ahol nincs (értékesítőknél). Van, ahol ez jó fizetés és van, ahol nem.


Ha a cégautót, telefont és laptopot használod magáncélokra is, akkor az bizony bérkiegészítés (ha nem, akkor nem).


Ha neked ez kevés, akkor nem fogsz itt dolgozni.

2014. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!