Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rá merjek kérdezni a főnökömné...

Rá merjek kérdezni a főnökömnél, hogy én miért nem kaptam fizetésemelést?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy néhányan kaptak a cégnél, de nem mindenki. Tudtommal semmi panasz nincs a munkámra, úgyhogy teljesen értetlenül állok azelőtt, hogy én miért maradtam ki. Szerintetek meg merjem kérdezni tőle, hogy mi az oka annak, hogy én nem kaptam, vagy ezzel csak elvágnám magam?

2014. máj. 20. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha a főnököd lennék, akkor megkérdezném, hogy honnan szerzel információt mások fizetéséről :)


Egyébként ha emelést akarsz, akkor NE azzal menj, hogy a másik mennyit keres, mert ez irreleváns: gyere azzal, hogy megkérdezed, hogy elégedett vagyok-e a munkáddal, esetleg mi újat tanultál, miben vagy a legjobb a csapatban.


Ha elkezdenéd a "mert bezzeg a másik" akkor én nagyon nem örülnék ennek... de ez persze csak én vagyok. :)

2014. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azok kaptak, akiknek volt merszük kérni. Ahol eddig dolgoztam, ott mindig így volt.
2014. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!