Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdvözlök mindenkit! 12 éves...

Üdvözlök mindenkit! 12 éves vagyok és nyáron vagy suli mellett maszekba szeretnék egy kis zsebpénz szerezni és tisztában vagyok vele hogy 16 éves kortól lehet dolgozni de nem ilyen komolyabb munkára gondoltam!?

Figyelt kérdés

tudom hogy a nyarat élvezni kéne de egy idő után már nem tudok mit csinálni és hasznossá akarom tenni magam

mellesleg xbox-ra és anyukám névnapjára gyűjtök ha még valaki fére értené


2014. máj. 20. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Tiszteletre méltó a szándékod, de túl fiatal vagy. Idegen nem fog semmire alkalmazni, ezt családon belül kellene megoldanod.

sajnos ez van.


járj szerencsével.

2014. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Elmondtad a történetet de nem derül ki belőle semmi. Ha itt keresel munkát akkor törölni fogják, mert ez nem apróhirdetés-oldal.
2014. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy. Ha munkát keresel akkor csakis rokonok, idősebb szomszédok jóindulatára számíthatsz. Mondjuk a szomszéd Marika néni kertjében összeszeded a gazt vagy segítesz neki borsót szedni.

Más lehetőséged nem nagyon lesz.

2014. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is valami ilyesmikre gondoltam csak nem jutnak eszembe olyan dolgok amit így ismerősök körében meg lehetne csinálni,és segítséget kérnék nem állást.
2014. máj. 20. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg szomszédok, ismerősök között kérdezz körbe.

Vállalhatsz kutyasétáltatást, kocsimosást, bevásárlást stb.

2014. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!