Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most szűnt meg a munkaviszo...

Ha most szűnt meg a munkaviszonyom, és jár a 3 hónap emelt munkanélküli juttatás, akkor ezalatt a 3 hónap alatt is behívhatnak közmunkára, vagy kiközvetíthetnek, vagy amíg nem jár le a 3 hónap addig nem?

Figyelt kérdés
Csak mert szeptembertől már van fix munkahelyem, de csak akkor kapok szerződét, addig kellene a segély, de nem akarok kiközvetítve menni sehova.

2014. máj. 23. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azalatt is behívhatnak, kiközvetíthetnek.
2014. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sándor G ***** válasza:
79%

olyan hogy emelt munkanélküli juttatás nem létezik, soha nem is volt.

Csak álláskeresői járadék, /ellátás/, létezik, ezt akkor kaphatod meg, ha ledolgoztál min.350napot, az elmúlt 4évben.

Ahhoz pedig hogy 3hónapig kapd, legalább 900ledolgozott, munkaviszonyban töltött napodnak kell lennie.

A segély ideje alatt is behívhatnak, amennyiben szükség van emberekre, pl. új közmunkaprogram, árvíz belvíz stb.

2014. máj. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha véletlen kiközvetítenek, mond a munkáltatónak, hogy milyen rossz munkaerő vagy, és akkor nem fog felvenni. (én ezt csináltam, és bevált. gondolom a közmunkát meg bármikor ott lehet hagyni. bár elvileg minden munkát az első 3 hónapban.
2014. jún. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a munkaerőhiányban először normális helyre közvetítenek ki.Nem tudom hogy lehetni kijátszani lehet aki ilyen mügyi hivatalban dolgozik tudná
2020. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!