Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanál egy megbízható MLM...

Ajánlanál egy megbízható MLM céget nekem?

Figyelt kérdés

A kereskedői munka nemigen érdekel, de a hálózatépítés annál inkább. Olyan céget keresek, ahol sok munkával egy két év alatt sok pénzt lehet keresni, továbbá nem igényel magas indulótőkét.

Lehetőleg csak olyanok írjanak, akiknek rendszeres jövedelmük van az MLM-en keresztül.

Az ajánlatokat előre is köszönöm!



2014. máj. 26. 20:48
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Igen hagyjuk, csak a hülyék vitatkoznak a tényekkel.
2014. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
87%
A barátunk igazából azt sem tudja, miben nem hisz...
2014. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

A 22 hozzászólóból egy se merte még névtelenül sem felvállani, hogy mennyit keres.


A kérdésben szereplő "Lehetőleg csak olyanok írjanak, akiknek rendszeres jövedelmük van az MLM-en keresztül." alapján az eddigi válaszok egyáltalán nem számítanak. A válaszadók "jótanácsára" alapozni ez alapján nem lehet.


A kérés egyszerű: Ajánlanál egy megbízható MLM céget nekem?


Egy feltétel lenne csak: Lehetőleg csak olyanok írjanak, akiknek rendszeres jövedelmük van az MLM-en keresztül.


Egy névtelen fórumon egy fizetési összeg nem olyan nagy dolog!

2014. máj. 31. 10:55
 24/60 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs is.
2014. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

Kérdező nincs igazad. Kérted, hogy ajánljanak megbízható mlm céget. Többet is írtak. Legalább ötöt. Erre még neked áll feljebb, hogy nem írtak. Ez több, mint nevetséges.

Utána előálltál azzal, hogy írják meg, hogy mennyi pénzt keresnek vele.


120-150e most boldog vagy?

2014. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, tényleg egy hisztis p...a vagy. De adok a 120-150 mellé még pár számot, hogy valóban boldog lehess... 12-15ezer. Most jobb? 1,2-1,5millió. Most még jobb?
2014. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

MLM = mellébeszélés

Hagyjuk lúzerek az egészet, megvagyok én a kis munkámmal így is, legalább nem a levegőbe beszélnek a körülöttem lévők.

2014. jún. 2. 18:35
 28/60 anonim ***** válasza:
90%
Na végre! :) És amúgy mennyit keresel a kis munkáddal?
2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Csak kibújt a szög a zsákból. Sejtettem én, hogy nem mlm céget keresel csak unatkozol és kötözködni akarsz. Ezért nem válaszoltam sokáig. Komoly érdeklődő nem fórumon tájékozódik. Ha onnét tájékozódtam volna, akkor sosem kezdtem volna bele.
2014. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
40%

Ahahah, bár én sem hiszek az MLM modellben, ez az önértékelési zavaros, önigazolás-kereső kirohanás a végén nagyon adja!!! Le a kalappal poszter, teljes öngól megvolt, látom! :)

Egy közeli barátom van aki MLM-ből élt egyetem mellett, most Kínában éli világát, tehát olyan rosszul nem kereshetett vele ;)

2014. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!