Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyiért készítsek weboldalak...

Mennyiért készítsek weboldalakat? Mi az amit minimum, és mi az amit maximum elkérhetek? Mivel tudom biztosítani, hogy tényleg fizetnek, miután elküldtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy mennyi pénzért csináljak weblapot?


Rengeteg felkérés jön, amikkel nem tudok mit tenni, mivel ingyen már unom csinálni, hogy csak kihasználnak, pofátlan meg nem akarok lenni :D


Egy úgynevezett "User Controll Panel"-ről lenne szó, amely egy PHP script, elég sok SQL lekéréssel, viszonylag sok funkcióval és saját design-el.


Írtam egy srácnak, úgy hogy ÉN CSINÁLOM a design-t, 10.000 Ft-ért akarta megcsinálni.

Egy másik srácnak írtam, hogy CSAK DESIGN-t mennyiért csinál.: 5000 Ft.


Gyakorlatilag 15.000 Ft-ot kellene fizetnem, illetve ennyit kellene nekem is kérnem ugyan ezért? Sokallom.. 100% hogy egy szerver/ ember, nem fog 15.000Ft ot kiadni, csupán egy weboldalra.



Kézzel való aláírás akkor lehetséges, ha mind ketten megkapjuk a papírt. Ez csak postai úton lehetséges, mivel messze lakó ügyfelekkel nehéz találkozni..


Vagy nem?


Tényleg ilyen drága, és ha azt mondja a srác: Nem fizet ennyit, sz*rjam le, mivel tudom: más sem vállalja olcsóbban?


Valamint, ha megbeszéltük az árat, mivel tudom garantálni, hogy mind a ketten azt kapjuk, amit eladok/vesz? Valami szerződésről lehet szó, amit ha megszegek, vagy megszeg, akkor perelhető esetleg?


2014. jún. 1. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

MIVAN?! Neked valami rohadtul nagy katyvasz van a fejedben az tuti.


Nem jött át, hogy mit akarsz.

2014. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 50e ft-ot fizettem egy ismerős ismerősének egy sima alap weboldalért. Cégektől 100e+áfa alatt még csak ajánlatot sem kaptam.


A kérdést amúgy én sem értem, teljes katyvasz.

2014. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet találni vérpistikéket, kik már 10e-ért összedobnak egyet. Alap WP+rá egy ingyenes sablon, náluk ez a weboldalszerkesztés...
2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, amint kiderült csak Vérpistikével sikerült ajánlatot kötni:D


az a kérdés, hogy tényleg ilyen olcsón vagy épp drágán dolgoznak a weblapszerkesztők?:) ezek szerint igen..

2014. jún. 1. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi munka van vele, 20-100 ezer Ft között reális.
2014. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Specifikáció, határidő, funkciólista, feladatlista nagyon nem ártana ahhoz, hogy ezt meg lehessen ítélni.
2014. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!