Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főleg azoktól kérdezném, akik...

Főleg azoktól kérdezném, akik már kint élnek Angliában. A 2500 fontos bruttó bér jónak számit odakint? Ebből már meg lehet élni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ez nagyon is jó. errefele a nagyobb főnökeim keresnek csak ennyit.


milyen munka ez?

2014. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rezidens orvos.
2014. jún. 20. 20:41
 13/15 anonim ***** válasza:

na, orvosnak mondjuk szerintem nem sok. de nem igazán tudom, hogy mennyit keresnek, egyet ismerik, román, de már régóta szakmában, nem tudom, mennyit keres, de azt igen, hogy már évekkel ezelőtt is annyit keresett, hogy belesett a 40%os adózási sávba (ami akkor olyan évi 34-35ezer körül volt).


összehasonlításként mondom, hogy én irodai munkával (bérszámfejtő) keresek évi valamivel több, mint 15ezret, északon, ami kb. annak felel meg, mintha Borsodban laknék. itt a menedzserem keres 30 ezer körül, az ő felettese meg 40 ezer körül. de megélni meg lehet belőle, simán.

2014. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ez kezdő bér,mivel még nem vagyok szakorvos.

Én sem tudom,hogy mi számit soknak,kevésnek,ismerősöktől hallottam,hogy nagyjából ennyit keresnek.

2014. jún. 20. 22:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Kezdő orvosnak reális. Megélni simán meg lehet belőle, én havi bruttó 1300- ból élek, jó, nem nagy lábon, de lakáshitellel, egyedül lakva
2014. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!