Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan Alpine Európai...

Van itt olyan Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. -nél dolgozik? Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2 évet dolgoztam ott irodán. EGyenruha, gallérszín jelöli hogy valaki operátor, irodai munkás vagy főnök-e. POntos szabályok, pontos feladatok, csöngetésre szünet , röviden japán mentalitás. Sokszor sztem elvesznek a részletekben, sok a fölösleges munka. Viszon rendesen fizettek, nekem normális volt a fizum anno, hogy az operátoroknak milyen azt nem tudom. Nekem a főnökömmel volt anno gondom szintén multihoz mentem, százszor lazább volt.
2014. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2014. jún. 8. 08:56
 3/4 Negrotin válasza:

Lassan 4 éve dolgozom a cégnél karbantartóként, ezért már láttam ezt-azt. A munkakörnyezet az eléggé változatos. Például aki a HR osztályon, vagy valamelyik irodában üldögél annak nincs túl sok oka panaszra. A gyár legtöbb részén igyekeznek legalább a rend és tisztaság látszatát fenntartani, viszont a festő részleg az valami embertelen. Ótvaros, büdös, penetráns, hely, ahol a megfelelő védőfelszerelések hiányában pár év alatt garantáltan leromlik az egészségi állapotod, amire még a 3 műszakos munkarend is rátesz egy lapáttal. Olyan anyagok vannak a levegőben amitől például a klíma berendezések egyszerűen elolvadtak...


A fizetés akár a munkakörnyezet, szintén eléggé változatos. A nyalási képességektől függően Bruttó 100.000 és 1.000.000 Ft között mozog. Ha valaki gondolkodás nélkül képes orálisan kielégíteni a feletteseit, akkor pár hónapon belül eljuthat valami kielégítően magas pozícióba.

2015. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Péter-1 válasza:
Gusztustalan hely az ALPINE cég, minden pofára megy, meg haver-rokon alapon ! Nem a tudásod számít, hanem, hogyan nyalsz felfelé ! Ha nincs "diplomád" semmire nem jutsz a cégnél, vagy veszel Te is egy diplomát, mint a legtöbb kamus mérnök, akik a műszaki alapokat sem tudják de a számítógép előtt tudnak egész nap ülni, vagy a büfében …..
2018. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!