Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van Budapesten olyan diákmunka...

Van Budapesten olyan diákmunka, ami nyugis, és ahol nem ideges mindenki?

Figyelt kérdés

A H&M-ben szoktam alkalmanként kasszázni, és mindig másik H&M-be oszt ki a diákszövetség Budapesten belül.

Minimum egy ember mindig bunkózik és rajtam vezeti le a feszültségét mert diák vagyok, és állandó az idegesség meg a kapkodás. Persze van pár kedves dolgozó is, de nincs valami olyan diákmeló ahol nyugodtabbak az emberek és megbecsülek? (fősulis nappalis, 21/F)



2014. jún. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákmunka nem arról szól hogy megbecsülnek.
2014. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, és ez szörnyű. :( De a remény hal meg utoljára :D Hátha valakinek van valami jó/jobb tapasztalata :)
2014. jún. 6. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam másfél évig a Tescoban, szóval tudom, miről beszélsz. Lehet találni rendes diákmunkát, ha van legalább érettségid, jó helyen laksz, és szerencséd is van. Én is most egy olyan helyen vagyok, még a pénz is jobb, mint a Tesconál, kényelmes irodai munka (most is a munkahelyemről írok).


Aki meg úgy vélekedik a diákokról, hogy őket úgysem kell megbecsülni, az menjen el a sunyiba. És ebbe a diákok oldaláról sem szabad beletörődni. Én soha nem is tűrtem, ha valami magát kiskirálynak képzelő, de 8 általánost végzett csoportvezető, biztonsági őr, stb. ott pampogott nekem, rendszeresen vissza is szóltam, ha úgy éreztem. Bizonyos áruházakba persze ezek után nem hívtak, de a kedvencembe meg még fel is vettek határozott szerződéssel a karácsonyi időszakra :)

2014. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is folyton összeveszem a feletteseimmel. Szóval egyet értek veled, hiszen tisztában vagyok az értékeimmel, és az általam nyújtott tiszteletet visszavárnám másoktól is. :) Én is pont egy irodai, adatrögzítős munkát gondoltam kipróbálni. :) köszi
2014. jún. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!