Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor fogom megkapni az...

Mikor fogom megkapni az táppénzt és mi a menete?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhességgel állományba vettek. A munkahelyemen azt mondták, hogy 3 hónap múlva fogom kapni az első havi táppénzt. Szerintem az nagyon sok idő. Nem vagyunk sajnos tb kifizető hely. De, ha mégis csak 3 hónap múlva kapom meg az elsőt akkor egy összegben kapom meg a 3 hónapot. Vagy csak onnantól kezde fogják utalni? A munkáltatót kötelezi valami, hogy a könyvelő időben elküldje az egészség biztósitóba az állományos papiromat? (Bocsi a hibákért angol billentyűzettel irtam és pl nincsen hosszú i betű.)
2014. jún. 11. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én május 2-án adtam le papírt (igen, sajnos dolgoztam akkor), és 19-én reggel megkaptam számlára a táppénzt.
2014. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! És ti sem vagytok Tb kifizető hely?
2014. jún. 12. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
NEm, én is OEP-től kaptam (ráadásul nekem a munkáltatóm átvette, ült rajta, továbbadta a könyvelőnek, aki ült rajta...). A papyrt csak ma kaptam meg róla az oep-től :)
2014. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!