Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék elküldeni egy...

Hogy tudnék elküldeni egy rajzfilmötletet a Walt Disney Animation Studios-nak?

Figyelt kérdés
Megnéztem a weboldalukon az információkat erről, de sajnos nem teljesen tiszta. 15 éves vagyok, nem lenne sürgős elküldeni vagy ilyesmi. De érdekelne. Elég jó ötletem van, csak meg kéne valósítani. Szóval az érdekelne, hogy hogyan küldhetem el, mi lenne a munka közben, mi lenne utána, és hogy érdemes-e a Disney-nek elküldeni.

2014. jún. 11. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A Walt Disney Animation Studio nem fog komolyan venni egy 15 éves kislányt, és most egy szemernyit sem a rosszindulat beszél belőlem, hanem a realizmus...
2014. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fentebb említettem, hogy nem lenne sürgős elküldeni, de azért érdekelne a folyamat.
2014. jún. 12. 08:16
 3/5 anonim válasza:
A folyamatot én sem ismerem, de privibe elküldheted az ötletedet! Engem érdelekne.
2014. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Itt megtalálod a választ (kis angoltudás segítségével). Rögtön a második kérdés az.

[link]


Leginkább kell egy ügynökség segítsége hozzá, vagyis, hogy "ajánlva" legyen az ötleted és inkább ők hívjanak ha megtetszene nekik az ötlet és ne csak magadtól, mint magánszemély nyújtsd be azt.

Reprezentálni kell nekik az egész ötletet, a forgatókönyvet, róla kéziratokat, a stílust, későbbi játékjavaslatokat, a Diseny parkokban illő dolgokat, egyéb kreatív ötleteket, még a filmben szereplő zenéket is. Röviden egy sok mindent felölelő, távlatokba nyúló koncepciót az egészről.


Bár az esély arra, hogy bármilyen szinten is elfogadják az ötletet minimális/kicsi, mégha a fentiekből minden meg is van. Legtöbbször rendezők, producerek vagy volt animátorok ötleteit használják fel.

2014. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!