Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csomagolás és címkézés diákmun...

Csomagolás és címkézés diákmunka mit takar magába?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki kötekedne tudom mit jelent, csak arra vagyok kíváncsi hogy általában ilyen munkakörben hol kell dolgozni és miket kell cimkézni és csomagolni? Nehéz? Kicsit félek hogy szar lesz vagy ilyesmi, de jelentkeztem rá :)

2014. jún. 13. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Általában azt, hogy kiveszed a terméket a dobozból, ráragasztasz egy matricát, mely a magyar nyelvű leírást tartalmazza, visszarakod a dobozba és lezárod.


De volt olyan is, hogy kiveszel lista szerinti árukat a dobozokból, felcímkézed és bekészíted egy dobozba. Aztán az ellenőr megnézi és zárja le.


Fizikailag nem megterhelő, mert raktárakban szokott lenni megfelelő segédeszköz (tagonca, béka), szellemileg agyrohasztó tud lenni napi 8 órában ezt csinálni. Nyáron kellemetlen tud lenni, ha az épület hűtése nem megoldott és huzat sincs.

2014. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nagy meleg a legkevesebb terheles szempontjabol, vegulis nem olyan veszes :) Kosz a valaszt :)
2014. jún. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!