Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákként mekiben dolgozni?

Milyen diákként mekiben dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Felvettek egy meki diákmunkára.Tudnátok mondani tapasztalatokat? Meg milyen a fizetés, és hogy milyen lesz először?

Előre is köszönöm! 16/L


2014. jún. 13. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Étteremtől függő, valahol normálisak az oktatók, valahol meg leszarják csak ne csinálj nagy hülyeséget. Majd meglátod.

Fizetésről meg felvételkor tájékoztattak, alá is kellett írnod egy papírt munkaszerződés címen.

2014. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A meki elég jó hely diákként, bár tényleg üzlete válogatja milyen a főnökség. Viszont minidg korrektek, kifizetnek, nincs meglepetés.


Ami miatt szeretnek ott dolgozni, hogy folyamatosba vesznek föl, nem 1-2 hétre, és többet fizetnek mint a nagyon-minimum.

2014. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt. :) Sokat ettem zigban és ráfogtam másra és csak pár nappal a befejezés előtt jöttek rá, szal végig mekiztem a nyarat és még fizettek is
2014. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!