Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki volt árufeltöltő tescoban,...

Aki volt árufeltöltő tescoban, válaszolna?

Figyelt kérdés
Megyek éjszakás árufeltöltőnek a tescoba, megkaptam pár szabályt a közvetítőben, azt mondták, hogy ami hűtőbe megy, azt minél hamarabb ki kell pakolni, aminek hamarabb jár le a szavatossága, azt a polcon előrébb kell rakni és élelmiszert nem rakunk a földre. Ezen kívül arra lennék kíváncsi, hogy hogy működik a dolog? A főnök mondja, hogy most ezt kéne kipakolni, akkor bemegyek a raktárba, fogok egy kocsit, rápakolom aztán mehet? Mosdóba ki lehet menni szünetben? Illetve adnátok még saját tapasztalataitok alapján tippeket, mire kell figyelni?

2014. jún. 17. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Beosztanak egy másik árutöltögető mellé, és majd ő megmutogat mindent.
2014. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elöször megkérdezték, hogy voltam-e már itt? (nem) és beraktak a 'non-food' osztályra, ott volt kb 5-6 emeber én kaptam magammellé egy ott dolgozót, vagyis Ő kapott enegem, és kb azt csináltam amire megkért. megmutatottt egy halom dolgot, elmonta mit h csináljak stb. aztán vele jártam a békával és pakoltuk ki a raktárbol a lomokat, majd utána meg a nap hátralevő részét a raktárban pakolásztunk, na az ritka unalams volt...


és amúgy úgy működi a dolog, hogy a raklapokon általában ömlesztve vannak a dolgok, és ha kell valamit kivinni akkor az egész raklapot kell, nem csak azt a dolgot amire éppen szükség van.


igen ki lehet menni a szünetben.


egyszer voltam, úgyh oylan nagy tapasztalatom nincsen, talán annyi hogy vigyél magaddal egy karorát, hogy minidg tudd h mennyi az idő, mert bevinni semmit nem lehet, és az öltözőben a ruhatárhoz sincsen semmilyen lakat, úgyh nem tudod elzárni a cuccaidat, ha engedik akkor vigyél egy lakatot...

2014. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, van egy vezető, aki megmondja, éppen mit kell csinálni. Meg fogják mutatni, mit hol találsz, hogy kell használni a békát/rolli kocsit. Szünetben akármit csinálhatsz, ehetsz-ihatsz az étkezőben, cigizhetsz a kijelölt helyen, mosdóba mehetsz. Viszont legtöbb esetben munkaidőben is kiengednek ilyen pár percekre mosdóba, vagy cigizni. Más tipp, tanács? Tartsd be a biztonsági előírásokat, a felsőbb utasításokat, végezd el rendesen a munkát, érkezz pontosan, és menj pontosan (ne hagyd, hogy ingyen ott tartsanak), a szünethez minden esetben ragaszkodj.
2014. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Hát lakatot azt ne "ha engedik" alapon vigyél, hanem mindenképp. Le kell azt is matricáztatni, mint minden más terméket belépéskor. Keresel egy szabad szekrényt, és berakod a cuccod. Így a biztonságos, mert ott aztán lopnak ezerrel.

Az épületbe természetesen bármit bevihetsz, az üzemi területre viszont tényleg nem lehet akármit, pl. a mobiltelefont kifejezetten tilos (de ezeket biztos tudod a tájékoztató alapján).

2014. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!