Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 általánossal diákmunka,...

8 általánossal diákmunka, méghozzá hamar?

Figyelt kérdés

Sziasztok, munkát keresek 8 általánossal, méghozzá gyorsan. Tudnátok mondani néhány webhelyet, telefonszámot, irodát, ahol utánanézhetnék? Elsősorban irodai munkára gondoltam.

Előre köszi minden választ



2014. jún. 17. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Budapesten, Nagykovácsi közelében lenne esedékes, de bárhova elutazok ha kell
2014. jún. 17. 21:55
 2/10 A kérdező kommentje:
És sajnos elmúltam 18...
2014. jún. 17. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A diákmunka nem végzettségfüggő, hanem hogy betöltötted-e már a 15-öt meg van-e tanulói jogviszonyod. Ilyen irodai munkába meg ne reménykedj. Az ilyen nem kívánságműsor. Ha tényleg nagyon kell a pénz akkor elvállalod amit kapsz. De így hogy arra is képtelen vagy, hogy google-be beírd hogy "diákszövetkezetek" meg a várost ahol munkát vállalnál, nem csodálkozom ha csak 8 általánosod van...
2014. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia,

Eddig sem volt kételyem afelől, hogy az élet nem fenékig Eiffel. Ilyen családi háttérrel nincs is könnyű dolgom. A "diákszövetkezetek" szóért viszont hálás vagyok.

Köszönöm a gyors választ,

Bálint

2014. jún. 17. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy hülye paraszt!

Neked pedig sok sikert! :)

2014. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, oklevelem is van róla.
2014. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló,

Erre én is rájöttem hogy becsületes, földművelő ember válaszolt a kérdésemre (külön megtisztel, hogy oklevele van belőle :P). Fontos dolgot mondott: Diákszövetkezet. Elég a leckéztetésből.

Azért köszi a jókívánságot, jól tud esni az embernek néha :)

Üdvözlettel,

Bálint


UI.: Rákerestem az említett szóra, lesz mit olvasnom éjszaka. Köszi mégegyszer.

2014. jún. 17. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemet panelbe éltem le, szóval max panel paraszt vagyok. De végre valaki aki értékeli az ízetlen rosszmájú kritikámat. Imádlak kérdező.
2014. jún. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha iskolaszövetkezetnek hívják magukat, arra is érdemes rákeresni. De ennyi idősen elmehetnél rendes munkára is...
2014. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A 12. osztályt elbuktam, jövőre nekifutok megint. Kell az érettségi. Az igazi munka felejtős egyenlőre.


Örülök hogy mosolyt csalhattam az arcodra :)

2014. jún. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!