Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TS-Advisor Kft. Hallott már...

TS-Advisor Kft. Hallott már róla valaki? Call centeres munkát hirdetnek, hívtak állásinterjúra, de nem akarok megint fölöslegesen menni.

Figyelt kérdés

Eddig csak h*lyeségekre hívtak...

Próbanapon saját telefonnal telefonáljak, meg tanfolyam van a munkakezdés előtt (33 ezerért) amit neked kell fizetni...


Szóval tud róla valaki valamit?

Bp, Mester utca 87 a címük.



#call center #ts-advisor
2014. jún. 18. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket messzire került el. Ahol neked kell fizetni, hogy betanítsanak, az csak átvágás lehet. Az ilyen call centeres meló meg amúgy is csak bukás lehet. Senkit nem ismerek aki néhány hétnél tovább csinálta, és általában 0 forinttal szállnak ki belőle. Ennek több oka van: általában nem, vagy csak nagyon keveset fizetnek alapdíjként. A fizetést prémium formájában adják az után, hogy neked mennyi emberre sikerül rásóznod adott szolgáltatást/terméket. Ez ugye nagyon nehéz dolog, mert nincs pénze az embereknek baromságokat venni, plusz ezeknek amúgy is nagyon lehúzás szaga van, én már végig se hallgatom ha felhív egy ilyen az xy kft-től, hogy van egy nagyon jó ajánlata csak nekem. Nem nagyon vevő erre senki, legalábbis az én környezetemben. Könnyen lehet, hogy még el is küldenek melegebb éghajlatra, ha valakit felhívsz ezzel. Engem is eléggé zavar, mert pont munkaidő közepén vagy ebédidőben vagy este, esetleg hétvégén találnak meg az ilyenek. A non plus ultra a vasárnap ebédidőben érkező "ajánlat". És ezt ugye nem te válogatod meg, hanem ezt oktatják a "tanfolyamon", hogy ilyenkor kell telefonálni. Szóval nem sok embert tudsz majd bepalizni, max néhány nyugdíjast, de akkor meg a lelkiismereted lesz rossz, tudván, hogy szerencsétlen öregeket versz át. Közben még a "főnök" is csesztet, hogy nem produkálsz semmit. Így aztán nem kapsz semmit. És ha még nem is rúgnak ki pár hét alatt, akkor te mondasz fel, mert éhen halsz addigra.

Ez nem saját tapasztalat, hanem nővéremé.

2014. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem.

Egyébként van szakmám, de nem tudok elhelyezkedni benne :/

2014. jún. 18. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!