Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy álláshirdetés...

Jelentkeztem egy álláshirdetésre, e-mailben. Nagyon szeretném ezt a munkát, ha fel is hívom még őket, nem fogják már ezt zaklatásnak venni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
De, majd hívnak ha úgy látják mehetsz interjúra.
2014. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

1-1 hirdetésre 1000-1500 ember jelentkezik. Gondold el mi lenne a hr osztályon, ha mindenki felhívná őket? :-) Nonstop csörögne a telefon...

Felesleges- ha megfelelsz nekik, akkor úgyis behívnak Téged, ha meg nem, akkor meg azért felesleges telefonálgatni.

2014. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem meg HÍVD fel őket.

Annak idején én is egymillió helyre elküldtem az önéletrajzom, a legtöbb helyről, semmilyen visszajelzést nem kaptam.

Aztán egy szép napon találtam egy olyan hírdetést, ami olyan volt, mintha rám szabták volna. ekkor a már kész önéletrajzom órákig javítgattam, hogy megfelelő legyen.

Kiegészítettem az ehhez a munkához szükséges plusz információkkal.

Majd mivel nagyon tetszett az állás, következő reggel, határozottan felhívtam őket. Multiról van szó egyébként, de nagyon jó benyomás volt, hogy ezt megtettem, úgy, hogy már az önéletrajzomat elküdtem.

És tádám: felvettek:)

Biztosra veszem, ha csak simán elküdtem volna ajelentkezésem ahogy sok másik esetben, rám sem bagóztak volna. Elküdi minden hírdetésre boldog boldogtalan.

2014. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Egy régebbi interjún mondta nekem az ügyvezető, hogy nagyon nehéz nekik a megfelelő jelöltek megtalálni, mert ahova én anno elküdtem a jelentkezésem (mérnököt kerestek) elküdte pék, poharazó a szomszédos kocsmából...és társai

Szerinted? Ha tetszik, tenni kell érte.

2014. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez döntetlen: 2-hívjam, 2-ne hívjam. ?

Tegnap este küldtem el a jelentkezést e-mailben, ahogy kérték, összeszedem a gondolataim, aztán úgy gondolom, hogy holnap délelőtt mégiscsak felhívom.

2014. jún. 19. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pl nem szeretik az ilyen telefonokat meg értelme sincs, mivel itt már előre ki vannak osztva az állások, utána hirdetnek.
2014. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!