Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vegyésznek készülök. Kapok...

Vegyésznek készülök. Kapok munkát ha van tetoválásom?

Figyelt kérdés

Van már, de nem látható helyen, akarok még, olyat is amit látni lehetne. de melóban úgy is köpenyben leszek, nem kell eladnom semmit, se "olyan" kapcsolatot létesítenem emberekkel (mint pl. pincér,eladó, stb)...

így hátrányt jelentene nekem a tetoválás? (egyébként nem hülyeségek (mint a halálfej,fákkjú,meztelen nőcik))



2014. jún. 21. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Amig nem látszik addig nem befolyásol semmit. Ha látszik (mindegy, hogy milyen hülyeség -amit te annak tartasz, vagy te éppen nem!!!!) akkor adodhat hátrány.
2014. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bibionee válasza:
Szerintem semmilen befolyással nincs egy vegyész munkájára,van olyan barátnőm,aki vegyész és van tetoválása meg piercingje és az EGIS-nél dolgozik és semmi gond nincs belőle. :) Szóval szerintem nyugodtan,nem lesz belőle gond.
2014. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyészként nem valószínű, hogy a látható helyen lévőből gond lehet, a többi pedig biztosan teljesen mindegy. Még ha valamilyen terjesztéssel kapcsolatos gyógyszerész munkát csinálsz, vagy részt veszel kísérleti programokban, ahol "emberek közé" kell menni, esetleg lehet baj, ha egy pók van az arcodra tetoválva, de laborban inkább nem.
2014. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!