Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek nyár végéig...

Hogyan szerezzek nyár végéig állást (nem vagyok diák)?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdek egyetemen,de nem vagyok diák,szóval diákmunkát nem fogok találni. Egyrészt szerintetek milyen állásokat kéne néznem,másrész pedig meg kéne mondanom egy esetleges állásinterjún,hogy csak szeptemberig akarok ott dolgozni,vagy akkor biztos el is utasítanak?

2014. jún. 22. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Senki sem fog alkalmazni 2-3 hónapra. A legegyszerűbb ha valamit bekamuzol hogy meddig szeretnél ottmaradni, majd próbaidő alatt felmondasz.
2014. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyed sincs. Ha nincs valami végzettséged, amivel gyorsan el tudsz helyezkedni, majd a megfelelő időben felmondani, akkor felejtős. Mindenki inkább a diákokat veszi fel, adózás miatt olcsóbb, és bármilyen szart megcsinálnak, mindent lenyelnek. Maximum valami fekete munka jöhet szóba, ott tuti nem kérnek iskolalátogatási igazolást.
2014. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!