Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit érdemes válaszolni ha a...

Mit érdemes válaszolni ha a főnök rákérdez, hogy tervezed e a felmondást?

Figyelt kérdés
És egyébként tervezem, de amíg nincs konkrét másik hely, addig nem. Nem tudom megéri e őszintének lenni.
2014. jún. 22. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
-Na de főnök! Miért tervezném? Nélkülözhetetlen vagyok itt.
2014. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha, semelyik munkahelyemen nem kérdezett tőlem ilyesmit a főnök. Amúgy letagadnám.
2014. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehogy bevalld. Mondd, hogy eddig semmi okod nem lett volna felmondani, és simán maradnál.
2014. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kolléganőmtől kérdezte mikor én már nem voltam ott, arra számítok holnap velem is el akar beszélgetni erről.
2014. jún. 22. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ott vagytok egy ideje. Ha te mondasz fel, akkor nem tartozik semmivel. Ha ő mond fel, akkor egyrészt azt meg kell indokolni(amivel bajba lehet, ha nem tudja konkrétan azt mondani, hogy ezt vagy azt hanyagul csináltad meg, nem csináltad meg, elhibáztad, elrontottad, összecsaptad), másrészt valószínűleg egy jópár havi fizetésedet ki kell csengetnie valamilyen jogcímen(végkielégítés, pl. ). De a jogcím, a megnevezés, a fedőnév tökmindegy, valamilyen címszó alatt fizetnie kell.
2017. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!