Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonaldsban szeretnék dolgozn...

McDonaldsban szeretnék dolgozni suli mellett,17 éves vagyok, de sulis napokon legelőbb fél 3-ra érnék be. Szerintetek felvennének így is? Ha igen, a betanítás meddig tart?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem, hogy így felvesznek-e, mert ha jól tudom, akkor fél 2kor kezdődik a délutáni műszak, és én csak akkor végzek a suliban.
2010. jan. 4. 15:24
 1/5 anonim válasza:
100%

Egyik ismerősöm ott dolgozott, és ő volt, h 3-ra ment. Szerintem így is felvennének.

Te egyébként hol jelentkezel? Mert én is akarok ott dolgozni, de se az Universitasnál, sem a Rébusznál nem találtam semmit...

2010. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egyszerűbb úgy, hogy ha bemegyek egy Mekibe, és megkérdezem ott, mert nekem ezek a szövetkezetek valahogy nem jöttek be... soha nem találnak semmi munkát. De amúgy a melodiak.hu és a furgediak.hu oldalakon is nézz körül, hátha Te jobban jársz :)
2010. jan. 4. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Bárhogyan lehet ott dolgozni.

Vki reggel 7-re megy, vki, délre, mások 3-4-5-6 órára.

Baromi rugalmas a munkaidő beosztás.

Olyan is van, aki csak hétvégén dolgozik 8-8 órát.

Jelentkezz bátran.

2010. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :)
2010. jan. 4. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
es igy mennyit fizetnek?
2010. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!