Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy Bajom lehet abból, hogy...

Nagy Bajom lehet abból, hogy hazudtam?

Figyelt kérdés
Otthagytam egy munkahelyet, mert adódott egy másik. A másikat is otthagytam, mert nem bírtam és hazudtam a Járási Hivatalban (itt dolgoztam korábban). Az mondtam nekik, hogy Ők küldtek el engem és nem azt, hogy Én hagytam el őket. Tudom borzasztó amit csináltam. Nagyon félek. Félek attól, hogy kiderül és aztán bíróságra kerül az ügy.

2014. jún. 24. 18:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
És most oda mennél vissza, vagy mi? Amúgy meg nem tök mindegy? Elküldtek, mert felmondtál. :D
2014. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez akkor sem így megy. Én mondtam azt hogy viszlát és azt hazudtam a korábbi munkahelyemen, mert kérdezték hogy na mi újság az új munkahelyemen? Én meg azt mondtam hogy elküldtek, mert nem volt rám szükségük... Ebből nagy bajom lehet, ha kiderül?
2014. jún. 24. 18:17
 3/11 anonim válasza:
Ja hogy így. Fogalmazhatnál pontosabban is akkor. De ők ezt miből tudnák amúgy meg? Oda mennél vissza dolgozni? Mert ha nem, akkor nem fogják megtudni.
2014. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Telefonon fel lehet hívni őket és lehet érdeklődni. Végül is a járási hivatalt az új munkahelyért hagytam ott és hát be kellett mennem pár papírt aláírni és hát kérdezték hogy mi újság... Én meg hazudtam. Mérgesnek tűntek... Soha nem lehet tudni.
2014. jún. 24. 18:21
 5/11 anonim válasza:
92%
Nem tudom te mit dolgoztál, de hogy fogalmazni nem tudsz, az biztos.
2014. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ideges vagyok. Bocsánat. Lehet ezért írok zavarosan, de megpróbálom most összeszedni magam és normálisan írni.


Volt egy munkahelyem a Járási Hivatalban. Körülbelül kettő hetet dolgoztam náluk, mikor felhívtak egy cégtől( ahova én korábban jelentkeztem, csak akkor nem hívtak vissza), hogy van egy munkalehetőség és hogy rám gondoltak. Természetesen éltem a lehetőséggel és így otthagytam a hivatalt, hogy dolgozhassak ennél a cégnél. Végül is nem bírtam a munkát így őket is otthagytam. Ma kellett visszamennem a hivatalba néhány papírt aláírni (munkaviszony megszűnése) és kérdezték hogy mi újság az új munkahelyemen. Én azt hazudtam, hogy ők küldtek el mert nem volt szükség rám ami hazugság persze. Most attól félek hogy ez valamilyen úton módon kiderülhet és bajom származhat ebből...

2014. jún. 24. 18:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Szégyelltem azt mondani nekik, hogy nem bírtam a munkát és azért hagytam el őket. Remélem nem hívják fel a céget és nem beszélnek velük, mert akkor azt hiszem komoly bajban fogok lenni.
2014. jún. 24. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem látom jogilag milyen problémád lehetne ebből, ha kiderül akkor max. világos lesz számukra, hogy hazudozol és megjegyzik maguknak.
2014. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De mi a fenéért hivnák fel ????????????

Le se szarják mi van veled,mivel már nem dolgozol náluk,közük sincs hozzá mikor hol mit dolgozol,vagy mirét jösz el onnan,mit ebédelsz aznap stb

2014. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit dolgoztál a Járási Hivatalban, ha ennyire nem ismered az általános jogi dolgokat?

Mi közük lenne hozzá, hogy mi történt egy másik munkahelyeden? Miért lenne ennek jogi következménye?

2014. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!