Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetne ebben az...

Hogyan lehetne ebben az esetben belevágni az autószerelő szakmába?

Figyelt kérdés
Info szakirányban indultam el régebben, de sajnos mostanra nem sok hasznát veszem.Az autók mindig is érdekeltek,ahogy az autószerelő szakma is.Munka mellett valamilyen képzés formájában érdemes nekivágni?

2014. jún. 25. 22:24
 1/3 vastagm válasza:
Én most májusban vizsgáztam le autószerelőként nappali képzésben mely éves volt. Úgy tudom lehet felnőtt képzésként is az csak a tanított óraszámok valamennyi százalékán kell részt venni. de az ha második szakma vagy életév fölött fizetős. 200-ft körül van ha jól tudom de most ebben egyáltalán nem vagyok biztos.az elektronikai műszerész (autóvillamosság szerelő) úgy tudom olcsóbb. Hogy megéri-e ez te dönts el.
2014. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vastagm válasza:
*21. életév
2014. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!