Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet találni releváns...

Hogyan lehet találni releváns cégeket?

Figyelt kérdés
Munkát keresek, szokásos állásportálok, nagy ismert cégek karrierportáljai megvoltak. 1-2 munkát találtam már úgy, hogy találtam valami olyan céget, akiket korábban nem ismertem, de a weboldalukon volt olyan nyitott pozíció, amit érdekel, viszont karrierportálokon ezt nem találtam meg, csak náluk. De ezek olyan cégek, hogy csak valahogy véletlen találtam őket, és akkor már megnéztem az állásajánlataikat. Van valami technikát, hogyan lehet ilyeneket találni? Én pl azt szoktam, hogy ha google maps-en keresek egy címet, közben rákattintgatok a cégek nevére, amik be vannak jelölve a térképet, párat már így is találtam, ami nekem érdekes lehet.
2014. jún. 26. 23:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!