Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan vállalkozást,...

Ismertek olyan vállalkozást, non profit szervezetet, amely ingyenes önéletrajz írás tanácsadást ad?

Figyelt kérdés
Budapesten és környékén,ahol személyesen meg lehet beszélni,az önéletrajzban esetleg felmerülő hibákat.

2014. jún. 26. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetemeken szoktak lenni ilyen karrier napok, állásbörzék, nyílt napok, és akkor lehet jelentkezni ilyenfajta tanácsadásra is mindenkinek
2014. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik fejvadászcég segít neked benne, hiszen nekik is az az érdekük, hogy a jelöltjüket felvegyék dolgozni.
2014. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyári időszakban nem nagyon tudok karriernapokról,azok inkább tavasszal vannak,ha jól tudom
2014. júl. 3. 12:50
 4/4 anonim válasza:

Főként foglalkoztatási civil szervezeteknél foglalkoznak álláskeresési tanácsadással ennek keretén belül írják meg az önéletrajzot és a motivációs levelet valamint fel is készítenek az állásinterjúra.


Ennyit találtam így kapásból, nem tudom hol élsz attól függ.....


1. [link]


2 [link]


3. Debrecenben ők foglalkoznak ezzel! [link]


4. Miskolcon a Regionális Civil Központ Alapítvány [link]


5. Ózd és környékén a Borsodi Tranzit Kft [link]


Egyébként a munkaügyi központokban is lehet segítséget kérni ezzel kapcsolatban és ha ők nem is segítenek ügyfélfogadási időben, de akkor elirányítanak olyan civil szervezethez ahol majd segítenek. Kérdezni szabad, a legtöbben meg sem merik kérdezni!


Nagyon kevesen ismerik ezeket a civileket, pedig nagyon jó szakszerű segítséget lehet kapni. Én is ezzel foglalkozom, gyors segítséget fogsz kapni és főként szakszerűt egy ilyen civil szervezetnél.

2014. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!