Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány ezer forintig érdemes...

Hány ezer forintig érdemes gitárt venni és milyen fajtát?

Figyelt kérdés

Én 15 ezer forintot szánnák rá de nem tom milyen fajtát kéne meg stb...

Aki ért hozzá lehetőleg olyan válaszoljon de mások válaszát is kíváncsian várom :)



2014. jún. 27. 10:15
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

MIHEZ???


Ha csak otthon pengetsz egy kicsit, ahhoz a 15 nagyon sok.

Ha viszont egy zenekarba akarsz belépni (és persze profin tudsz is játszani), akkor a 15 egy gyengécske hangszerszám.

Tehát ennek az eldöntéséhez tudni kellene, hogy milyen szinten vagy, mennyire fogod használni azt a gitárt, "mennyire térül meg" az a pénz, amit erre költesz?

2014. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én hobbi szinten szeretnék pengetni :) meg akár zenekarba is belépek ha jól megy :D

De nem értek hozzá, nem tudom hogy honnan tudom hogy jó a gitár vagy sem :/

De ELSŐSORBAN gyakorolni kéne :)

2014. jún. 27. 10:39
 3/7 anonim válasza:

Elektromos, akusztikus?

Elektromost 50től fölfelé használtban, klasszikust már 15 körül lehet venni használhatót.

2014. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én inkább elektromkos szeretnék de max 25 ezer forintig mert most nincs több pénzem rá :/

De akkusztikus is megfelel de mondom hogy inkabb elektromosat szeretnék

Szerintetek? [link]

2014. jún. 27. 10:56
 5/7 anonim válasza:

Ehhez még kéne erősítő és kábel is, hogy használni tudd.

A gitározás nem olcsó hobbi, ennyire aprópénzből nem nagyon fogsz kijönni.

Vegyél egy klasszikust, gyakorolni azon is lehet és attól nem megy el az életkedved azonnal.

2014. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Strat-n válasza:

[link]


34.000-ért kaphatsz Squier elektromos gitárt, melyet a Fender gyárt, annak egy leegyszerűsített olcsó változata. Ebben van anyag és hangja is megfelelő lesz, akár zenekarba is. Használhatod erősítőszimulátor programokkal is, ha nincs erősítőd. Tanulni olcsóbb gitárokon is lehet, én tennék hozzá egy 10.000-est. Az olcsó klasszikus gitárokat nem ajánlom, rossz hangzás mellett kényelmetlen nyakuk is van ennyi pénzért. Inkább az olcsóbb fémhúrosokat nézegesd. [link] Hangolóra szükséged lesz, de Androidra ingyen letölthető.

2014. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a Squier-t aligha a Fender gyártja, csak a Fender tulajdonában van a cég.

Az ilyen olcsó Squier-ek mind különböző Ázsia gyártók üzemében készülnek, sokszor még azt se tudni, melyikben, lehet Indonézia, Kína, Korea.

2014. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!