Tudtok ilyen munkát?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok, ahol nem unatkozik az ember, de mégsincs feszített munkatempo. Ahol akkor megy wc re amikor akar, akkor eszik stb. Előző munkahelyem pörgős volt, de enni sem mehettem wcre is ki kellett kéreckednem volt, hogynem mehettem csak fél óra várás után. Egész nap állni kellett a pihenő tíz perc volt naponta. Viszont napi 8 órában egy call centerben megőrűlnék az unalomtól,de ülök. Van olyan munka, ami amolyan átmenete a kettőnek?
2014. jún. 29. 14:59
 1/4 anonim válasza:

Könyebb lenne válaszolni ha leirtad volna a végzettséged.Mondjuk futárszolgálat,szórólap osztogatás,fodrász,kozmetikus,valamilyen szerelő,pincér.Most hirtelen más nem jut eszembe.

Ha már rájöttél,hogy milyen tipusú,ritusú munkabeosztás felel meg akkor esetleg elvégezhetnél egy tanfolyamot és úgy könnyebben pályáznál az adott munkahelyre.

2014. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
boltban dolgoztam, de nem tudok fizikailag napi 10 órákat állni. Hétköznap dolgoznék
2014. jún. 29. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem értesz igazából semmihez, de 8 órás, 1 műszakos ülőmunkát szeretnél, flexibilis időbeosztással. Jó szórakozást hozzá, ilyen melók megcsípéséhez tanulni kell, vagy benyalni magadat egy kormányhivatalba.
2014. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem említettem mihez értek és mihez nem. kettő, azt sem hogy flexibilis munkát szeretnék....
2014. jún. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!