Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány éves kórtól lehet dolgozn...

Hány éves kórtól lehet dolgozni? (minden olyan érdekel amivel pénzt lehet keresni, nyári munkát hány éves kórtól lehet (pénzért)? És hány éves kórtól lehet tanulás mellett szülői engedély nélkül?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.Nem szeretnék bunkó válaszokat.Nem tudom,hogy mennyit lehet keresni nyárimunkákkal,de nekem a minimum legyen meg 55e havi,bár jó lenne kicsivel több,hogy félre is tudjak tenni belőle,de egyébként csak azért seretnék pénzt keresni és azért nem fontos hogy nagyon sokat,mert én csak az 55e bértartást(lovamnak)szeretném kifizetni persze nem fogom tudni egész évben,de legalább nyáron.Szerintem,ha egy gyerek megkapott a szüleitől egy lovat,az ne követelgessen még ilyen meg olyan dolgokat,hanem ahogyan csak tudja próbálja maga eltartani és fogja fel ésszel milyen drága..mégegyszer nagyon megköszönöm a válaszokat előre is!:)

2014. jún. 29. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

15 éves kortól iskolaszünetekbe szülői engedéllyel

16 éves kortól bármikor


Ha minimálbérért dolgozol, 8 órában, akkor mondjuk havi 15 napot, akkor olyan durván 59e Ft körüli fizetésre már számíthatsz. A bökkenő, hogy nem túl sok az olyan meló ahol ennyire állandó munka lenne. Persze lehet találni, nem mondom hogy nem. Munka ügybe az un. diákszövetkezeteket kell keresni a lakhelyeden. Belépsz, regisztrálsz, általában ezeknek már van facebook oldaluk, oda posztolnak ki munkákat, vagy emailt küldenek, aztán le kell csapni rájuk.

2014. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólj apuéknak, hogy adják el a lovat, és inkább fizessenek külön tanárt, hátha akkor megtanulsz írni.
2014. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

55e et kifizetni egy kibebszott lótartásért? Mi a fennének?


Kimegyek bmely lovardába azt ingyen adnak egy lovat 3-4e ft ért/óra.

2014. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!