Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pizzafutár munkáról lenne pár...

Pizzafutár munkáról lenne pár alapvető kérdésem! Aki dolgozik, dolgozott vagy ismerőse van így, légyszíves válaszoljon. Kérdőjel a végére, mert muszáj:?

Figyelt kérdés

Hiteles infókat kérnék pizzafutároktól vagy olyanoktól, akik ismernek futár és tőle tudják.

A következők érdekelnek:


1 - Átlag, napi hogy km-t kell menni?

2 - Hány óra a munkaidő?

3 - Milyen városban dolgozik? (kicsi, nagy? legjobb, ha nagyjából tudja mekkora a lakosság)

4 - Kocsi vagy motor? Milyen típusú?

5 - Mennyi benzin fogy meló közben 100 km-re számolva?

6 - Fizetik e a benzint vagy saját költség?

7 - Naponta átlagban mennyi a hazavihető azaz nettó, minden költség/kiadás utáni fizetés?


Tiszta képet szeretnék kapni erről a munkáról, mert lehet én is bevállalom valamikor.

Ha van bármi, amit fontosnak tartasz még leírni, csak nyugodtan!


Remélem minél többen írnak. Köszi!



2014. júl. 1. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 - Átlag, napi hogy km-t kell menni?


Megrendelésfüggő. legkevesebb 20km volt, legtöbb 110km


2 - Hány óra a munkaidő?


Ahol én voltam ott 12, vagyis úgy ment, hogy de 10 től volt rendelésfelvétel du 23ig, + míg ki nem vittem azokat, szóval max fél 1re végeztem.


3 - Milyen városban dolgozik? (kicsi, nagy? legjobb, ha nagyjából tudja mekkora a lakosság)


vidék, 4500 lakosú település


4 - Kocsi vagy motor? Milyen típusú?


saját autó, 1,3as swift


5 - Mennyi benzin fogy meló közben 100 km-re számolva?


5 liternél az én autóm nem eszik többet még télen sem, szóval 5.


6 - Fizetik e a benzint vagy saját költség?


fizette ha cég nevére kértem számlát, ha nem volt számla akkor nem fizette.


7 - Naponta átlagban mennyi a hazavihető azaz nettó, minden költség/kiadás utáni fizetés?


Én 5e-et kaptam fixen, + borravalóból 2-3e ft összejött. Bár ez megrendelésfüggő volt.

2014. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom még mások válaszait is hasonlóképpen leírva.
2014. júl. 3. 12:01
 3/5 anonim válasza:
privi ment !
2014. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális a kérdés, de ha mégis akkor dobj egy üzit. Szívesen segítek.
2015. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pizzafuti vagyok,ha kell az én válaszom,szólj
2015. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!