Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzkeresési módszer?

MrMrs kérdése:

Pénzkeresési módszer?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy pénzhez jussak? Diákmunka kizárva, kor és egészségi állapot miatt. Új telefont szeretnék venni azért kéne pénz :/ SOS

2014. júl. 2. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Feltételezem, a kor miatt azért van kizárva, mert nem vagy elég idős. Az egészségi állapot nem tudom mit jelent, ha nem tudsz dolgozni, akkor nyilván a munka is ki van zárva. Marad az, hogy kérsz a szüleidtől, vagy lejjeb adod az igényeidet... Én 14 évesen ( ami nem volt oylan rég) örültem a Nokia 3510-esemnek; ma meg a tinik fele Iphone-al mászkál...
2014. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
14 leszek, diákmunka tudtommal 16 éves kortól van. Nem tudok a tűző napon paradicsomot meg egyéb dolgokat szedni, a gerincemmel vannak problémák. Szüleim 20-30ezer forintot úgysem adnak. Valami más ötlet?
2014. júl. 2. 17:40
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
LEGYÉL SZADISTA
2014. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
SOS!!!!! :D
2014. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el eladogatni, a használt cuccaidat!
2014. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
utolsó köszi, ez jó ötlet. csak abból max 5ezer fog összejönni ami édeskevés :/ egyéb ötlet?
2014. júl. 2. 19:18
 7/18 anonim ***** válasza:
Bűnözz.
2014. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most komolyan mit vársz? Azt hogy összedobjuk itt neked? Tizennégy évesen lehetne annyi eszed, hogy három lehetőséged van:

1. adnak a szüleid

2. esetleg eladod valami régi cuccod (de nem árt előtte anyádat megkérdezni, hogy szabad-e)

3. ha van valami diákmunka, vagy szomszédnál fűnyírás vagy valaami akkor szépen abból összegyűjtöd


Vagy nyerj a lottón. Komolyan SOS meg ilyeneket írsz. Mi van, van most egy eladó telefon, ami tetszik, félsz, hogy más megveszi és remélted, hogy fénypostával megszánnak a válaszolók és megveszik neked még ma, vagy mi?

2014. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó üljél már le. Az SOS-t arra kellett érteni hogy nincs ötletem és gyorsan kéne valami ötlet. Igen, lehet hogy megveszik... Ne legyél már ennyire felháborodva...
2014. júl. 3. 11:32
 10/18 anonim ***** válasza:
És ha megveszik akkor nagyon szomorú leszel? :( Nem lesz telefonod? :((( :D:D
2014. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!