Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pálya kezdőnek megéri regisztr...

Pálya kezdőnek megéri regisztrálni a munkaügyi központban?

Figyelt kérdés
Most végesztem az iskolával. érettségi, és gépésztechnikus a szakmám.

#pályakezdőnek #megèri vagy kell-e regisztrálni.
2014. júl. 3. 12:41
 1/7 anonim válasza:
84%
Igen! A mi cégünkhöz is, ha jön pályakezdő, küldik is azonnal a munkaügyibe és csak aztán állnak szóba vele munkaügyben.
2014. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert én eddig csak az önéletrajzokat küldtem el. Akkor most inkább regisztráljam magam a munka ügynèl mint pályakezdő??
2014. júl. 3. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj, érdemes!
2014. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy buta kérdés lesz, de mivel lesz jobb ha én regisztrálok?? biztos, hogy fogok nagyon jó munkát kapni?
2014. júl. 12. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de ha nem vagy regisztrált, nem kaphatsz segélyt, nem fizetik utánad a TB-t, nem mehetsz közmunkára. Sok helyen az állásinterjúkra való utazás költségét is kifizetik. És van sok munkaügyi által indított tanfolyam, illetve ha esetleg fél évig regisztrált vagy, tartós munkanélkülinek számítasz, és ha felvesznek valahova, kapnak utánad támogatást.
2014. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. júl. 30. 10:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Munkaügy mennyire biztos az, hogy nekem fog tudni megfelelő munkát találni?
2014. júl. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!