Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnám eladni a képeimet?

Hol tudnám eladni a képeimet?

Figyelt kérdés
14 vagyok, de nagyon jó képeket csinálok, jelenleg csak a sulinak csinálok az évkönyvbe 1-1 5ös ért. Kinek tudnám eladni 3-5-10 000 forintos áron?
2014. júl. 9. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért de nincs szerintem olyan ember, aki ekkora összegeket kiadna egy ismeretlen gyerek képeiért... Meg ez oké hogy szerinted "nagyon jó" de nem neked kell hogy tetszen, hanem aki potenciálisan vevő rá.
2014. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Blikknek már adtam el 10000ért képet csak gondoltam több helyen is próbálkozom.
2014. júl. 9. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg fb csoportokban próbálkozhatsz. Van nagyon sok ad-vesz csoport városonként, területenként. Feltöltöd a képeket, írsz pár sort stb. Bár egy ismeretlen gyermek rajzaiért nem tudom, adnak-e 10.000 Ft-t. Szerintem ez nem reális.
2014. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj rám egy privátot.
2014. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!