Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszerkiadó szakaszassziszt...

Gyógyszerkiadó szakaszasszisztens 6 órás minimálbér?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mennyi a minimálbére egy Gyógyszerkiadó szakaszasszisztensnek ha 6 órára van bejelentve?

#fizetés #minimálbér #Gyógyszerkiadó szakaszasszisztens
2014. júl. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A garantált bérminimum időarányos része. Ennyire csak tudsz számolni.
2014. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudok. Azt sem tudom mennyi jelenleg a minimálbér, illetve hogy egy szakképesített munkás ugyanannyit kap-e mint egy iskolázatlan. De ha részletesen le írnád nekem a kiszámítását illetve a kérdésemre a választ, azt megköszönném.
2014. júl. 9. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, de ha úgy van, ahogy az első mondja, akkor elég nagy baj,ha dolgozó ember létedre nem tudod kiszámolni. Mondhatjuk,h ez kb. általános iskolai szintű számolást igényel és tudást igényel.

Beírod google-be,h "minimál összege 2014". Megkapod eredményül,h havi szinten 101500 Ft, és ez le van bontva órabérre is, ami 584 Ft. Mivel 6 órát dolgozol egy nap, ezért 584*6=3504Ft naponta. Ezt meg már csak megtudod szorozni a napok számával,h megkapd havi szinten.


Ha nem minimálbérrel, hanem garantált bérminimummal kell számolni, akkor is ugyanez az eljárás, csak más az összeg.


[link]

2014. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!