Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyvédi irodába titkárnőt...

Ügyvédi irodába titkárnőt keresnek nem értem is hívtak be engem?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozom, jelenleg gyeden vagyok már nem sokáig de nem szeretnék vissza menni és így keresem a lehetőségeket, így beadtam ügyvégi irodába titkári munkára az önéletrajzomat. De nem értem miért is hívtak be nincs semmi végzettségem az érettségin kívül. jelenleg tanulom a pénzügyi számviteli sulit az első évvel már végeztem és még van egy évem. De nincs végzettségem akkor egyáltalán mennyi fizetést is kérhetnék így? Van esélyem egyáltalán vagy csak menjek el azt hát ha bejön

#elfogadás #ügyvédi munka
2014. júl. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor minek jelentkeztél, ha kiakadsz azon, hogy behívtak??


Ügyvédjelölt vagyok, engem speciel abszolút nem zavarna, ha nem lenne végzettsége a titkárnőnek, mindaddig, amíg:

- hajlandó és tud betanulni/tanulni/fejlődni

- érdeklődő, nem rázza le a feladatokat

- megbízható

- valamilyen szinten azért persze értsen a számítógéphez.


Ugyanis nálunk leginkább arra van szükség, hogy tudjon gépelni, idővel megtanulja a cégeljárást meg egyszerűbb dolgokat (nem a jogi, hanem a "mechanikus" részét, amit ott megtanul, nem kell előre tudnia), postára járjon, ügyfeleket/telefonokat fogadjon...

2014. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a hozzáállással el se menj, amíg nem azt sugározod, hogy teljesen biztos vagy magadban és tényleg akarod a munkát, addig úgyse vesznek fel sehová
2014. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
ügyvédi irodában általában kemény mewló folyik, esetenként túlórázással. nem mondom, hogy biztosan jól keresnek a titkárnők, adminisztátorok, de számíts rá, hogy nem könnyű! örülj a lehetőségnek, és ha készen állsz a munkára, ragadd meg az alkalmat!
2014. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a normális válaszokat!
2014. júl. 15. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki normálisan válaszolt, a kérdéshez képest.
2015. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!