Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális ez a bérigény? (Bővebbe...

Reális ez a bérigény? (Bővebben alább. )

Figyelt kérdés
Egy sz.fehérvári multihoz jelentkeztem, vevői rendelési asszisztens (főleg logisztika) munkakörbe, elvárás diploma, és magas szintű spanyol nyelvtudás volt. Én angolul és spanyolul is felsőfokon beszélek, bölcsész Msc diplomám van. Reális, ha 270e-et mondtam bruttó bérigénynek? Vagy tekintve a magas szintű nyelvi elvárásokat, kérhettem volna többet is?

2014. júl. 16. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Kezdőfizunak reális. A közelében lesz +/- 10-15 ezer a béred valószínűleg.
2014. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 25
2014. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 250-et gondoltam így elsőre reálisnak. Szerintem többet kezdőként nem igazán kérhetnél.
2014. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ADOTT CÉGNÉL így is, úgy is kezdő, -- azért kérdezem a hozzáértő többi válaszolót ÉN IS, mert lehet hogy hasonló helyzetben leszek (az én esetemben tárgyalóképes németet várnak el, igaz, hogy nekem a mesterfokú angolságom az erősebb) és én 300.000 forint alapon gondolkozok, azzal a megjelöléssel, hogy alkuképes. :)

(Értsd: külföldi utakra napidíjak, költségelszámolás, extra juttatások engem is érdekeltté tehetnek benne, hogy lemenjek mondjuk 250.000-ig.)

2014. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
250-340 között alakulnak multiknál a kezdőfizetések (elég nagy a szórás, a nagy része 270 körül van amúgy), de ezek nyilván a cég tevékenységének és a pozíciónak a függvénye. Érdemes neten utánajárni a dolgoknak, akár külföldi oldalakon is, és akkor nagyjából be tudod lőni, hogy mi reális.
2014. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!