Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzban fel lehet...

Az önéletrajzban fel lehet tüntetni több szakmában elért tapasztalatot? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy amennyiben van egy vendéglátós okj végzettségem, e mellé 2 év tapasztalat, és vendéglátósként szeretnék dolgozni... Számít-e plusz 2 évnyi árufeltöltői tapasztalat, érdemes e feltüntetni? Mert van az is, de tök más munkakör. Vélemény?

2014. júl. 22. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy számít. Dolgoztál, ez a lényeg.
2014. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A HR-es rohadtul nem érdekli hogy te mennyi ideig voltál árufeltöltő a teszkóban meg hogy mennyit nyírtad a füvet a mekiben. A releváns munkatapasztalat legyen benne lehetőleg frekventált helyen, aztán másnemű munkatapasztalat csak akkor ha úgy látod az bármiféle előnyt jelenthet. Pl ha a teszkóban pénztáros voltál annak van némi előnye mert akkor tudsz pl pénztárgépet kezelni, vagy ha külföldön melóztál az azt jelenti hogy valamennyire tudsz beszélni külföldiül meg nem vagy egy anyuci pici fia.
2014. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. És középiskolai ösztöndíj számít-e? 2 évig kaptam tanulmányi eredményeim miatt, meg mert hozzájárultam a város "hírnevéhez", azaz kulturális eseményeken szerepeltem - de igazából semmi köze sincs a vendéglátáshoz. Így érdemes-e feltüntetni, mondjuk a tanulmányoknál, vagy egyéb kompetenciákhoz?
2014. júl. 26. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!