Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kezdő...

Mennyit keres egy kezdő mérnökinformatikus (BME-ről)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nagyon tág kérdés így, ezért úgy lennék kíváncsi a válaszokra, hogy leírnátok, hogy milyen szakiránnyal kap annyit és hogy már dolgozott-e az egyetem alatt is.

2014. júl. 22. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

nettó 200-250 körül,a felvi.hu szerint a VIK-en 284 az átlag, de az az átlag csak....

[link]

szakirány annyira nem számít max villanymérnökin ha pl. valaki beágyazott rendszerekkel akar foglalkozni, a 90% mérnökinfón úgyis szoftverfejlesztő lesz.

2014. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 czibles ***** válasza:
Ez leginkabb attol fugg, hogy mennyire ertesz hozza. Lehet netto 200k-t keresni mar egyetemi eveid alatt is diak munkaval. De lehet 150k-t is friss diplomaskent.
2014. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem végeztem, de szakirányon vagyok (rendszerfejlesztés). Egy hónapja dolgozom diákmunkában fejlesztő gyakornokként, nettó kb. 160-ért. (Persze ősszel nem megyek teljes munkaidőben, akkor majd arányosan kevesebbet kapok.) Egy srác, aki velem kezdett, most diplomázott, ő nem diákként jött hozzánk, így nettó 220-at kap. Egyébként BSc diplomáról van szó. MSc után többet is lehet keresni, meg nyilván BSc után is, ha jót fogsz ki, de ez a nagy átlag, már ami az én ismerősi körömet illeti.
2014. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakirányig még nem jutottam el, de diákmunkáért így is kapok 120-at. Főállású kezdőknek van 200nettó és cafeteria, frissen végzettek akik már diákmunkásként is ott dolgoztak 250nettóval kezdenek.

Volt olyan hely, ahol 180-at is adtak, de inkább dolgozok egy nyugis helyen kevesebbért, mint napi 8 órában hallgatom valaki ordibálását.

2014. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,

attól tág, hogy mekkora a tudásod az adott feladathoz.

2015. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!