Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » British Telecom Debrecen első...

British Telecom Debrecen első szintű Helpdesk mi a reális fizetés igény? Angol és IT alap tudás.

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! Hamarosan lesz egy interjúm a British Telecom Debreceni SSC központjában egy hírhedt Első színtű Helpdesk pozícióra. Angol nyelvű a munka és alap IT tudás kell hozzá. Nem Budapest ezért bajban vagyok a fizetéssel. Kérem osszatok meg velem némi információt mi lenne a reális fizetés igény? Bruttó 200-250e? Köszöntem

2014. aug. 2. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is náluk lesz interjúm csak Pesten és más területen :D

Közép fokú végzettséggel a reális bruttó 150 körül van, felsőfokúval jó a 2000 körüli igen + a cafeteria.

2014. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bruttó 250-et vidéken is be lehet nyögni egy SSC-ben, max. egy kicsit lejjebb mennek, de nem kéne túlzottan. Nagy a daráló a szolgáltatóközpontokban, ha már gyorsan kell sokat melózni, akkor legalább fizessék is meg.
2014. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is így gondoltam :)
2014. aug. 3. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy érted ezt, hogy "hírhedt"?
2014. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Level 1, BP, ket nyelven havi br. 310
2015. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Érdeklődni szeretnék, hogy milyen egy állásinterjú a BT-nél? Én Iis debrecenbe megyek. Milyen kérdésekre számítsak? Illetve az angol mennyire kell? Nekem középfokú nyelvvizsgám van, de azt mondták bátran jelentkezzek,mert ettől roszabb angol tudással is vettek már fel embert és beletanult a dologba :) Szóval miket kérdeznek?Mennyire érthetőek a kérdések egy átlagos középfokú nyelvvizsgával rendelkező számára? Köszönöm!!

2015. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!